lalternatywne-kierunki-eksportu-jesli-nie-rosja-to-cor-agnieszka-pawelkowska-prezes-green-gate-consulting
Consulting that delivers results. Expertise that ensures success.
 •  

  10/07/2014 -  “Alternatywne kierunki eksportu: Jeśli nie Rosja, to co?” Agnieszka Pawelkowska, Prezes Green Gate Consulting

  “Alternatywne kierunki eksportu: Jeśli nie Rosja, to co?” Agnieszka Pawelkowska, Prezes Green Gate Consulting

  gazetaprawnaW swoim najnowszym artykule zatytułowanym „Alternatywne kierunki eksportu: Jeśli nie Rosja, to co?” opublikowanym w dniu 30 września 2014 roku w gazecie Dziennik Gazeta Prawna, Prezes Green Gate Consulting, Agnieszka Pawelkowska, doradza polskim firmom i eksporterom na temat najbardziej skutecznych sposobów wejścia i zaistnienia na rynku amerykańskim.

  Artykuł oferuje przydatne informacje w zakresie najbardziej obiecujących produktów oraz sektorów amerykańskich z punktu widzenia możliwości eksportowych, a także praktyczne porady na temat tego, w jaki sposób zaistnieć na rynku amerykańskim i przezwyciężyć niektóre z najczęściej spotykanych przeszkód podczas wchodzenia na ten rynek. Ponadto, artykuł zawiera porady na temat konkretnych organizacji, które mogą pomóc polskim firmom i eksporterom w wejściu na rynek amerykański.

  GGC ma nadzieję, że publikacja Agnieszki okaże się użytecznym źródłem dla polskich firm i eksporterów zainteresowanych rynkiem amerykańskim. Załączamy kopię tej publikacji w formie, w której pojawiła się ona we wrześniowym dodatku gazety Dziennik Gazeta Prawna. Można ją również przeczytać w poszerzonej wersji na stronie internetowej gazety pod następującym adresem: http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=mprasa&sub=page&id=63937&page=222595

  Green Gate Consulting zaprasza do zapoznania się z lekturą i podzielenia się z nami komentarzami, spostrzeżeniami oraz uwagami z nią związanymi. Z przyjemnością też zaangażujemy się we współpracę z firmami polskimi, które mogą potrzebować wsparcia w wejściu na rynek amerykański.

  „Alternatywne kierunki eksportu: Jeśli nie Rosja, to co?”, Dziennik Gazeta Prawna, 30 września 2014


  We use our own or third party cookies to improve your web browsing experience. If you continue to browse we consider that you accept their use.  

  Accept

  We use our own or third party cookies to improve your web browsing experience. If you continue to browse we consider that you accept their use.  

  Accept