Konsulting dostarczający rezultaty. Doświadczenie zapewniające sukces.
 •  

  O nas

  Zespół Green Gate jest zróżnicowaną grupą ekspertów z bogatym doświadczeniem w handlu międzynarodowym, marketingu, dynamice krajów rozwijających się i strategiach wchodzenia na rynki zagraniczne. Mieszkaliśmy i pracowaliśmy zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych oraz Azji, i wspólnie posługujemy się ponad dziesięcioma rożnymi językami.

  Reprezentujemy bogate doświadczenie zawodowe w sektorze prywatnym oraz publicznym i posiadamy szerokie kontakty na wielu rynkach zagranicznych. Potrafimy efektywnie odpowiadać na wyzwania naszych klientów i wdrażać strategie zapewniające rozwój oraz międzynarodowy sukces naszych klientów.

  Zespół Green Gate Consulting dokładnie rozumie różnice kulturowe często spotykane podczas międzynarodowych interakcji biznesowych. Zdobyliśmy międzynarodwe doświadczenie pracując zarówno z rządem amerykańskim jak i rządami innych krajów, organizacjami międzynarodowymi, organizacjami charytatywnymi, instytutami naukowymi oraz prywatnymi firmami. W oparciu o nasze kwalifikacje, jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom efektywnie działać i rozwijać się na wysoce konkurencyjnym, kompleksowym i nieustannie zmieniającym się globalnym rynku.

  Zachęcamy polskie firmy, by uczyniły z Green Gate Consulting swojego partnera biznesowego w zdobywaniu rynku amerykańskiego, a tym samym rozszerzyły międzynarodowy zasięg swoich usług.


  Strategiczni Partnerzy


  Stany Zjednoczone

  Sidar Global Advisors (SGA)
  sidar
   

  Polska

  Economic Information Center (Centrum Informacji Gospodarczej)
  sidar

  Bułgaria

  Modus Consult

   
  Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  

  Akceptuję

  Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  

  Akceptuję