Konsulting dostarczający rezultaty. Doświadczenie zapewniające sukces.
 

Czym się zajmujemy

Green Gate Consulting (GGC) wspiera polskie firmy w ekspansji na rynek amerykański i nawiązywaniu kontaktów biznesowych w Stanach Zjednoczonych. Znajdujemy partnerów handlowych dla naszych klientów, wspieramy ich w budowaniu sieci kontaktów oraz efektywnym nawigowaniu rynku amerykańskiego w celu zwiększania sprzedaży w USA.

Otwieramy naszym klientom drzwi na rynek amerykański i prowadzimy ich przez wszystkie etapy niezbędne do osiągnięcia sukcesu biznesowego w Stanach Zjednoczonych.  Słuchamy, tworzymy dostosowane strategie wejścia na rynek amerykański i zapewniamy naszym klientom wymierne rezultaty handlowe. Nasza firma rozwija się wraz z rozwojem firm naszych klientów, dlatego traktujemy ich cele biznesowe jak nasze własne w pełni przyczyniając się do ich sukcesu w USA.

Uczyń z nas swojego partnera na rynku amerykańskim!

Głównymi narzędziami pracy firmy są zarządzanie wiedzą i dzielenie się informacjami. Misją Green Gate Consulting jest pomoc polskim firmom w sprzedaży ich produktów oraz usług na rynku amerykańskim i dzięki temu zwiększenie zakresu ich działalności. Celem Green Gate Consulting jest zwiększenie zysków naszych klientów  oraz dodanie rynku amerykańskiego do ich geograficznego portfolio. Metodą realizacji tego celu jest kompleksowe wsparcie działań eksportowych naszych klientów na rynku amerykańskim.  

Naszym podejściem do klienta nie jest "jeden model, który pasuje wszystkim". Raczej dokładnie słuchamy naszych klientów, by dopasować optymalną dla nich strategię wejścia na rynek amerykański.

czytaj więcej
 

Skąd wziął się pomysł stworzenia GGC

Green Gate Consulting została założona w 2009 roku w oparciu o rosnącą popularność sektora ochrony środowiska, który początkowo był głównym zainteresowaniem działań firmy. Z czasem Green Gate Consulting poszerzyła swoją działalność poza sektor środowiskowy oferując usługi także przedstawicielom innych branży.  Obecnie współpracujemy z wieloma zróżnicowanymi branżami i gałęziami przemysłu poczynając od budownictwa i inżynierii, poprzez przemysł odzieżowy, zabawkowy i kosmetyczny oraz spożywczy.

Green Gate Consulting narodziła się z rosnącego globalnego popytu na produkty i usługi związane z ochroną środowiska. Z przewidywanym globalnym zyskiem 970 miliardów dolarów, który sektor ten ma osiągąć do roku 2020 jest on nadal ciekawą branżą oferującą obiecujące możliwości rozwoju.  Podczas, gdy branża ta nadal jest przedmiotem naszego zainteresowania, Green Gate Consulting otworzyła się również na współpracę z innym branżami.

czytaj więcej

Aktualności:

15/02/2020 - GGC nawiązuje w imieniu swojego klienta kontakt marketingowy ze znaną amerykańską celebrytką radiową

Green Gate Consulting nawiązuje w imieniu swojego klienta kontakt i współpracę marketingową z największą amerykańską celebrytka radiową, której tygodniowo słucha ponad 8 milionów Amerykanów.

Od września 2019r. GGC pracowała nad nawiązaniem kontaktu i zbudowaniem modelu współpracy pomiędzy polskim klientem branży kosmetycznej a gwiazdą amerykańskiego radia w celu rozpoczęcia kampanii marketingowej i zwiększenia sprzedaży polskich kosmetyków w USA. Kreatywność GGC zaowocowała podpisaniem długoterminowej umowy współpracy z amerykańską celebrytką, która zachwycona jest jakością polskich kosmetyków.

Jesteśmy dumni z nawiązania tak nietypowej współpracy i kontaktu marketingowego z amerykańską gwiazdą. Kibicujemy naszemu klientowi i z niecierpliwością czekamy na jego udaną kampanię marketingową w Stanach Zjednoczonych.

   

 

czytaj więcej31/01/2020 - Prezes GGC Agnieszka Pawełkowska rozmawia z Kamilem Cebulskim, założycielem szkoły dla przedsiębiorców ASBIRO

Dnia 29 stycznia 2020 roku Kamil Cebulski, założyciel prywatnej szkoły wyższej dla przedsiębiorców ASBIRO, przeprowadził rozmowę z Agnieszką Pawełkowska, założycielką i prezesem firmy Green Gate Consulting, LLC.

Jako jedyna w Polsce, powstała w 2006 roku Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobowego  (ASBiRO) uczy praktycznego podejścia do przedsiębiorczości. Jej nauczycielami są właściciele, prezesi i dyrektorzy firm oraz najlepsi trenerzy w Polsce. W gronie wykładowców znajdują się zarówno prezesi wielkich firm giełdowych, jak też właścicieli niewielkich przedsiębiorstw. Mottem ASBiRO jest „zero teorii, sama praktyka”.

Sam Kamil Cebulski jest przedsiębiorcą, publicystą oraz inspiracją dla swoich studentów. Rodzina, praca ze studentami, działania charytatywne oraz podróże są kwintecencją życia Kamila. 

Rozmowy Kamila Cebulskiego z Agnieszką Pawełkowską posłuchać można pod następującym adresem:

https://www.facebook.com/watch/?v=194358965253767

czytaj więcej15/01/2020 - GGC dodaje dwóch nowych klientów do swojego portfolio

Green Gate Consulting dynamicznie się rozwija i nieustannie dodaje nowych klientów do swojego portfolio.  W styczniu firma popisuje umowy współpracy z dwoma nowymi klientami.

 

Nasi nowi klienci działają w branży budowlanej i produkcyjnej. Odniesli oni sukcesy na wielu rynkach międzynarodowych, a obecnie poszukują sposobów wejść i zaistnienia na rynku amerykańskim. GGC pomoże im w identyfikacji możliwości biznesowych w USA oraz budowaniu kontaktów handlowych na rynku amerykańskim.

Zespół GGC z dumą dodaje nowych klientów do swojego portfolio. Naszym celem jest sprawienie, aby nasi nowi klienci odnieśli sukces w Stanach Zjednoczonych. Z zapałem będziemy ten cel realizowali w nadchodzących miesiącach.

 

czytaj więcej
Kliknij tutaj po Aktualności z Archiwum


Czy czytałeś?

Publikacje Agnieszki Pawełkowskiej na temat międzynarodowych możliwości biznesowych

“Alternatywne kierunki eksportu: Jeśli nie Rosja, to co?” Agnieszka Pawelkowska, Prezes Green Gate Consulting, 07/10/2014

Zwyczaje i praktyki biznesowe w USA, 30/07/2014

Najczęściej spotykane przez firmy europejskie bariery handlowe związane z wejściem na rynek amerykański, 30/06/2014

Praktyczne metody wejścia i zaistnienia na rynku amerykańskim, 30/05/2014Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  

Akceptuję

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  

Akceptuję